Reference od vás

"

Dobrý den, dne 26.11. to bude přesně rok co jsem se zúčastnila Rychlého rande v Jihlavě ve věkové kategorii 40 – 55 let. Zde jsem poznala lásku mého života a skvělého partnera a proto jsem se Vám rozhodla napsat. Zde začal neskutečný rok plný lásky a prožitých společných zážitků i společného bydlení a to nás Lenky z Jihlavy a Radka z Telče.  Přestože jsem byla nejprve v rozpacích z rychlého rande, tak jsem zde našla lásku za kterou patří velké díky Vám.
Sice jiskra nepřeskočila hned ten večer, ale o něco později a to na prvním společném rande. Této schůzce předcházelo nespočet telefonatů, SMS a videohovorů, protože partner pracuje v zahraničí a mohu jen potvrdit, že dálka není překažkou, když dva lidé se milují a chtějí být spolu.
Dnes s klidným svědomím mohu za nás za oba napsat, že jsem rádi, že jsme se zúčastnili. Protože jinak bych já nepoznala tak baječného muže se kterým máme hodně společného a dnes už víme že chceme i nadále být spolu.
Ještě jednou moc děkuji a chci popřát ostatním nezadaným hodně štěstí a lásky a ať věří, že ta láska jejich života na ně někde čeká, tak jak nečekaně potkala  nás s Ráďou. Ještě jednou velké díky Vám za to co pro nás děláte s láskou a srdcem, jste skvělí.
Krásné prožití vánočních svátků všem

Lenka & Radek  ❤️

Zúčastnil jsem se Vaší seznamovací akce Rychlé rande v Jihlavě v sobotu 26. 8. 2023 a chtěl bych Vám moc poděkovat za Váš skvělý přístup k lidem, příjemně připravené prostředí a nezapomenutelnou veselou atmosféru při seznamování. Opravdu kouzelné odpoledne plné nevšedních zážitků. Ať se Vám stále daří  tímto způsobem předávat lidem příjemnou jiskru do života.

                                                                                                             Eda Žďár nad Sázavou

Protože jsem pracovně vytížená, využila jsem Vašich služeb a zúčastnila se akce v Českých Budějovicích. Nic jsem od toho neočekávala, proto mě mile překvapilo, prostředí, atmosféra a všichni ti milí a sympatičtí lidé, kteří se akce účastnili. Zakroužkovala jsem si 11 pánů ze 17, ale fajn byli prakticky všichni. Teď randím. Myslím si, že při tak velkém výběru protějšků si musí vybrat každý. Moc děkuji za skvělý zážitek a všem kamarádkám doporučuji.

Mgr. Kamila V.

Na Vaší akci jsme se seznámili 30.7.2022 v Jihlavě, hned během těch 5 minut přeskočila, jak říkáte jiskra. Z akce jsme odešli spolu a už jsme spolu zůstali. 10.června jsme se vzali a čekáme rodinu. Chceme Vám a Vaší agentuře moc a moc poděkovat, že pomáháte nezadaným. V dnešní době je takových akcí málo. Přejeme Vám hodně spokojených párů.

Manželé Hanušovi

 

Jednoznačně super akce v Plzni, seznamoval jsem se s 18 děvčaty, vybral jsem si 11, mě si zakroužkovalo 9. Se všemi jsem se sešel, vybral jsem, s ostatními jsme kamarádi. Děkuji, že něco takové existuje a mohu všem nezadaným doporučit. Vážně to funguje.

Ing. Petr S.

Jako vdova jsem už ani nečekala, že mi v 52 letech přijde ještě do cesty opravdová, upřímná láska. Stalo se. Na Vaší akci v Táboře, kam mi koupila sestra dárkový poukaz, jsem našla milého, hodného, sympatického a pracovitého pána, kterému jsem se zalíbila hned během 5 minutového povídání. Po akci mě pozval na večeři, druhý den na oběd a do 2 měsíců jsme se k sobě nastěhovali. Jsme spolu šťastni a přejeme štěstí i dalším nezadaným, které se u Vás budou seznamovat. Vaší agentuře moc děkujeme a určitě, až budete mít akci v Táboře, se na Vás přijdeme podívat. Hodně štěstí

                                                                                                                  Jana a Pavel z Tábora

Zúčastnila jsem se Vaší akce v ČB a jsem ráda, že jsem do toho šla. Moc se mi akce líbila, máte ji výborně zorganizovanou a ten velký výběr sympatických pánů mě mile překvapil. Je to úplně něco jiného, než internetové seznamky. Ještě jednou moc děkuji, že jsem se mohla zúčastnit a všem doporučuji.

Nicola S.

Ráda vzpomínám na Vaší akci v Táboře, kde jsem se seznamovala před 6 lety. Kromě dnes už manžela jsem si tam našla i 2 kamarádky, se kterými jezdíme na společné dovolené. Našla jsem u Vás 3 úžasné lidičky, které mi změnili život. Je dobře, že takovéto akce pořádáte, protože nikdo nechce být sám. Moc vám za všechno děkuji a přeji vaší agentuře dlouhého úspěšného trvání, protože děláte záslužnou práci. Mějte se krásně a ať se vám daří.

Anna z Jindřichova Hradce

Dobrý den, oznamujeme, že spolu randíme od Vaší akce v Jihlavě a jsme oba moc zamilovaní. Nezadaným doporučujeme, protože osobní seznamování je prostě nej….. Moc děkujeme za Vaše akce.

Renča a David

Jako majitelka firmy jezdím na obchodní jednání po celé republice. Navštívila jsem několik speed datingových seznamek a musím uznat, že jste nejlepší. Organizátorka mi 5x zavolala, vše mi vysvětlila, probrala se mnou, co mě zajímalo, říkám na rovinu, že tento osobní přístup mi hodně dal. Akce proběhla v moc hezkém prostředí hotelu v ČB, v příjemné a uvolněné atmosféře, a překvapil mě jednou takový výběr pánů, než byl u konkurence. Tady jsem se seznamovala se 17 pány, a u jiných s 8 max. 10. Vybrala jsem si a už dopředu hlásím, kdyby to nedopadlo, ráda přijdu zase. S přátelským pozdravem

                                                                                                                        Ing. Alena Z. ČB

Dostal jsem účast na akci v Plzni jako zážitek. A musím uznat, byl. Tolik hezkých holek, jsem ještě neviděl. Několika jsem řekl, že můžou dělat modelky. Strašně mě to bavilo si s každou povídat. Všechny byly fajn. Vybral jsem si a všem známým Vás doporučuji. Jste super!

Patrik z Rokycan

Už mě nebavily ty internetové seznamky. Vyzkoušela jsem jich několik a byla to katastrofa. K vánocům mi bratr koupil Dárkový poukaz na seznamovací akci v Jihlavě. Vůbec se mi k vám nechtělo, ale donutil mě. Akce byla pro mě nezapomenutelný zážitek. Máte to suprově zorganizované, cítila jsem se tam uvolněně, tréma ze mě rychle spadla a akci jsem si užívala. Po ní jsme šli, jak nám pořadatelka navrhla ještě posedět do restaurace, a několik párů nás skončilo potom  na tancovačce. Vybrala jsem si přítele a ještě 2kamarády a 3 kamarádky. Takže za mě – všem nezadaným doporučuji!

Simča Havlíčkův Brod

 

Další reference naleznete na našem původním webu:
https://www.rychlerande.com/vase-nazory.html

Recenze neověřujeme