Něco málo o nás

"

Náš příběh

Jsme rodinná seznamovací agentura  a téměř 10 let se zabýváme organizováním seznamovacích akcí podle světového vzoru speed dating, neboli rychlého rande či minutového rande.

Když jsme 1.4.2014 založili rodinnou seznamovací agenturu Rychlé rande, a akce začali organizovat v Táboře, kde bydlíme,  chodili k nám nejdříve klienti z okresu Tábor. Pak se přidávali z Jižních Čech a Středních Čech. Když ale začali jezdit až se Západních Čech a Vysočiny do Tábora, začali jsme organizovat akce nejdříve v Plzni a pak v Českých Budějovicích a nakonec v Jihlavě. Nyní máme radost, že si k nám našli  cestu i klienti z různých koutů republiky i jiných národností.

rychlerande foto 1

Naše agentura od samého počátku klade důraz na osobní přístup, proto s každým klientem jsme několikrát v telefonickém kontaktu a snažíme se mu poradit. Vstřícnost a uspokojení přání našich klientů jsou pro nás prioritou.

Chceme tímto moc poděkovat všem klientům, kteří se za těch 10 let k nám přišli seznámit.  Zároveň děkujeme za oznámení jejich svateb, narozených dětí a let spokojených vztahů. Všem, kteří si u nás našli protějšek přejeme hodně lásky, štěstí a ať Vám vztahy dlouho vydrží.  Jsme rádi, že je o naše seznamovací akce takový zájem a děkujeme, že k nám posíláte i své kamarády a známe. Vážíme si toho. 

I nadále se budeme snažit všem nezadaným dát šanci si u nás najít svůj vysněný protějšek.

Alena Krátošková – Moderátorka Rychlého Rande

Věkové kategorie : 20 – 35 let, 30 – 45 let, 40 – 55 let a 50 – 65 let

Jedná se o zábavný způsob seznámení, kde až 80 % klientů dosahuje vzájemných sympatií.
Chcete mezi ně patřit i Vy?

Zavolejte nám na tel. číslo 773 669 982
nebo nám napište na info@rychlerande.cz